Не дайте себе ошукати

Обережно! Шахрайство в інтернеті!

Кожен з нас шукає інформацію в інтернеті. Та часто буває, коли хочеш знайти цікавий для тебе об’єкт, вводиш ключові слова, в очікуванні отримати прицільну інформацію, а в підсумку спливає комерційна нісенітниця, або проплачені компанії ошуканці, які намагаються видати себе за інших, за тих, хто успішний, хто міцно закріпився в кібер -просторі. Це сердитий, так як кожен цінує свій час і не бажає витрачати його на розгрібання інтернетного сміття, для того, щоб відшукати раціональне інформаційне зерно.

Будьте пильні в інтернеті, уважно читайте доменні імена сайтів на які заходите. Перевіряйте чи то що ви ввели в пошук, відповідає тому, що випало в переліку пропозицій. Як правило, пошукові системи в першу чергу видають «рекламу». Тут зариті можливості для підступу, так як кожне «кошеня», яке хоче здаватися «левом» може проплатити рекламування Гуглу і триматися на перших позиціях пошуку як породистий звір.

Запам’ятайте прості правила:

  1. Ті об’єкти, які йдуть з іконкою “реклама”, найчастіше є гниллю в інтернеті, оскільки намагаються ввести Вас в обман і видати себе за тих, ким вони не є насправді. Це як в природі: усе красиве, яскраве, помітне – отруйне!
  2. За рекламу платить покупець. Якщо ви вибираєте проплачену компанію, пам’ятайте, ті витрати, які вони заклали на рекламу, вони візьмуть з Вашої кишені!
  3. Уважно читайте назву сайту на який збираєтеся зайти – чи це не двійник! Так працюють компанії паразити, які присмоктуються до існуючих компаній та паразитують на їх рейтингах.

Будьте помірковані у своїх партнерах, оскільки люди, які вдаються до обману в одному, як правило, аналогічно поводяться в усьому іншому. Нечистість на руку – це риса вдачі. Обдуривши вас одного разу, вони зроблять це знову. Не дайте себе ошукати!

Є думка, що у бізнесі не обов’язково бути тварюкою щоб вижити, потрібно просто працювати.

З повагою,

команда ТОВ «Дозуючі технології»

Doznasos.com.ua   (Дознасос)

Залишити відповідь