фото национальный бизнес рейтинг

Національний бізнес-рейтинг

Новина! ТОВ «Дозуючі технології» увійшло в список 100 кращих підприємств України !!!

Відповідно до результатів незалежного рейтингового аналізу роботи підприємств в Україні, проведеного в 2019 році, ТОВ «Дозуючі технології» увійшло в список 100 кращих підприємств у своєму роді діяльності. Моніторинг фінансових показників підприємств проводився міжнародним центром інноваційної аналітики під керівництвом організаційного комітету Національного бізнес-рейтингу України. Оцінювалася робота 329 783 суб’єктів господарювання за кодом КВЕД 46.69 Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням.

фото национальный бизнес рейтинг

За результатами загальнодержавного економічного сортування суб’єктів господарської діяльності «Коефіцієнт оборотності грошових коштів», ТОВ «Дозуючі технології» в Україні займає 89 місце (Золото), а серед суб’єктів господарської діяльності Рівненської області у номінації «Результативність і рентабельність» – займає почесне 2 місце (Золото ).

На підставі Висновку Національного бізнес-рейтингу в Україні (вих. 19802-20LO2-0301 від 27.07.2020г) ми отримали право називатися надійною і стабільною компанією.

Лідер галузі 2019 – це рейтингова програма, яка спрямована на відстеження успішних підприємств різних сфер діяльності української економіки, які змогли досягти значних успіхів і завоювали довіру партнерів і споживачів. Заслуженим званням «Лідер галузі» відзначаються компанії, які увійшли в топ рейтингу по своїй галузі, згідно з результатами аналізу фінансово-економічних показників.

Методика проведення рейтингу

1234
Джерела інформаціїКритеріїНомінаціїРезультати
– Дані форм фінансових звітів

– Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства

-Організаційно-правові форми діяльності

-Види економічної діяльності

– Фінансові показники успішної діяльності

-Результативність та рентабельність

-ділова актівність

-Платежоспроможність

– Таблиця з результатами рейтингування

-топ-рейтинг з кращими підприємствами

 

Працюйте з нами, рекомендую !!!

 

З повагою директор ТОВ «Дозуючі технології» Діана Фещенко.

картинка бизнес рейтинг дознасос

Залишити відповідь