Про компанію “Дозуючі технології” (Doznasos)

ТОВ «Дозуючі технології» (Doznasos) є офіційним дистриб’ютором продукції компанії Seko в Україні , а також дистриб’ютором продукції компанії M Pumps в Україні.

Seko S.p.A. понад 40 років постачає ринок Європи дозуючі насоси та системами дозування. На даний момент компанія є лідером серед підприємств на світовому ринку завдяки постійному впровадженню нових розробок. Інноваційні рішення дозволяють оптимізувати комплектацію обладнання для конкретних завдань, підвищити надійність роботи дозуючих систем, тримати контроль хімічних параметрів на високому рівні та при цьому зберегти бюджет. Продукція Seko в Україні, оптимальне рішення ціни та якості для виробництва.

Seko S.p.A. має представництва більш ніж у 20 країнах, а також дистриб’юторських компаній більш ніж в 120 країнах. Така велика мережа дозволяє швидко доставляти продукцію в будь-яку країну, а клієнтам надати професійну технічну підтримку.

еSeko S.p.A. має виробничі майданчики у Європі, Америці, Азії, відповідно, система якості продукції сумісна з нормами цих континентів та відповідає ISO 9001: 2000.

M Pumps – компанія, яка є ровесницею Seko S.p.A., вона відмінно себе зарекомендувала на ринку Європи у своїй сфері діяльності. Продукція цієї фірми тепер представлена і в Україні та унікальна тим, що в ній використовуються запатентовані інноваційні технології виробництва. M Pumps може запропонувати широкий спектр промислових хімічних насосів, як з магнітним приводом, так і з механічним ущільненням, для всіх видів промисловості.

Метою компанії «Дозуючі технології» (Doznasos) є надання кваліфікованої допомоги по підбору, компонуванні, обслуговуванні дозуючого обладнання для будь-яких технологічних процесів. Колектив компанії комунікабельний, має багаторічний досвід роботи.

ТОВ «Дозуючі технології» (Doznasos), офіційний дистриб’ютор продукції M Pumps та Seko в Україні, здійснює:

  • розробку систем дозування та контролю;
  • вибір та постачання устаткування;
  • монтаж та пусконалагоджувальні роботи;
  • гарантійне та сервісне обслуговування;
  • ремонт обладнання.

Продукція, що пропонує ТОВ «Дозуючі технології» (Doznasos) характеризується високою якістю, економічністю та ефективністю, а помірна цінова політика дозволяє підібрати обладнання M Pumps та Seko в Україні навіть для стриманого бюджету.

В компанії «Дозуючі технології» (Doznasos) цінують кожного клієнта та партнера, намагаються створити максимально комфортні умови для співпраці та подальшого розвитку ринку продукції компаній M Pumps та Seko в Україні.

З повагою, колектив ТОВ «Дозуючі технології» (Doznasos), офіційний дистриб’ютор M Pumps та Seko в Україні.