Ремонт дозувального насоса

Кожен завод-виробник дає гарантію на свою продукцію та рекомендації по її експлуатації. Під гарантійний випадок потрапляють злами пов’язані із заводським браком: брак плати управління, дефекти соленоїда або мембрани.

У 95% випадків причиною виходу з ладу дозувального обладнання, є порушення умов експлуатації, недотримання термінів регламентних робіт (технічного обслуговування) затверджене заводом-виробником та неправильно підібраним товаром.

ТОВ «Дозуючі технології» здійснює ремонт дозувального насоса не тільки виробництва Seko. Досвід наших працівників дозволяє правильно діагностувати злами дозаторів інших марок, перевірити відповідність робочих характеристик заводським та провести грамотне обслуговування та ремонт.

фото ремонт насоса дозатора seko

Ремонт дозувального насоса складається з декількох етапів:

  • Отримання дозувального обладнання на обслуговування (транспортні витрати можуть бути включені у вартість виконаних робіт).
  • Діагностика, для визначення несправностей. Якщо ремонт дозувального насоса виявляється економічно недоцільним, замовнику видається дефектний акт, на підставі якого можливе списання несправного обладнання.
  • Відновлення несправних елементів, або заміна ремонтонепридатних запчастин.
  • Доставляння дозувального обладнання замовнику, з актом виконаних робіт та гарантійним зобов’язанням терміном на 6 місяців.

Ремонт дозувального насоса соленоїдного

Більшість випадків ламання насосів даного типу пов’язані з несправністю гідравлічної частини (несправні: клапан подачі та нагнітання; мембрана; кільце ущільнення головки).

Оскільки соленоїд та плата управління є найдорожчими елементами, дуже небезпечним для пристрою з електромагнітною котушкою, є потрапляння дозувальної речовини в корпус.

На фотографії представлений соленоїд дозатора ASTRALPOOL, покритий оксидами, в наслідок потрапляння на нього гіпохлориту натрію через несправне кільце ущільнення гідравлічної частини (головки).

Фахівці нашої компанії реанімують навіть такі важкі несправності, з обов’язковим демонтажем штока та видаленням всіх оксидів.

Ремонт плунжерного дозувального насоса

Найпоширенішою несправністю дозаторів цієї конструкції є зношення манжети плунжера та несправність клапанів головки. В якості рушійної сили в електромеханічних дозувальних насосах використовується асинхронний двигун, який через редукторне з’єднання забезпечує поступальний рух плунжера. Ремонт плунжерного дозувального насоса іноді необхідний внаслідок експлуатації обладнання без заміни масла редуктора, терміни поновлення якого регламентуються заводом-виробником.

Ремонт мембранного пневматичного насоса

Ремонт дозувального насоса даного типу в більшості випадків полягає в заміні мембран як з боку дозувальної речовини так і з боку подачі повітря, що керує продуктивністю.

ТОВ «Дозуючі технології» здійснює постачання всього спектра запчастин та витратних матеріалів компаній Seko та M Pumps.

ЩО БУВАЄ ПРИ НЕПРАВИЛЬНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

фото насос дозатор ремонт
фото ремонт соленоида дозатора
фото обслуживание дозирующего насоса
фото ремонт дозирующих насосов
фото ремонт дозировочного насоса
фото ремонт плата seko
фото плата seko ремонт
фото ремонт seko
фото мембранный насос ремонт
фото seko ремонт
previous arrow
next arrow
Slider