«Дозуючі технології»

«Дозуючі технології» компанія, яка орієнтована на роботу з клієнтом та для нього. Ми гарантуємо нашу підтримку на будь-якому етапі співпраці, будь це проектування, постачання або сервісне обслуговування дозуючого обладнання.

 

Кожен проектувальник, інженер або майстер по експлуатації в процесі роботи з технічними пристроями стикається з п’ятьма стадіями їх життя:

 

  • проектування;
  • комплектація згідно з проектом (підбір за технічними характеристиками);
  • експлуатація;
  • реновація;
  • списання.

Ми не просто продаємо дозуюче обладнання, а супроводжуємо його на кожній стадії.

 1. Стадія проектування.

Підприємство «Дозуючі технології» має кваліфікований інженерний склад, який допоможе впоратися з вирішенням різних завдань (гідравлічних, електричних, механічних), а також знайде оптимальні з технічної та економічної точки зору варіанти їх вирішення.

 2. Стадія комплектації згідно з проектом.

Фахівці компанії «Дозуючі технології» допоможуть підібрати дозуюче обладнання, яке буде ідеально відповідати саме Вашим вимогам (технічним, економічним, естетичним, тощо.). Ми захистимо Вас від помилки при виборі, адже саме цей етап реалізації проекту є ключовим та надалі буде визначати ефективність прийнятих проектом рішень.

 

 3. Стадія експлуатування.

Як показує практика, дозуюче обладнання дуже швидко виходить з ладу в результаті неправильної експлуатації або невчасно проведених регламентних робіт. В даному випадку, підприємство «Дозуючі технології» бере на себе турботу про Ваше несправне дозуюче обладнання. Ми проведемо його діагностику та сервісне обслуговування, перевіримо відповідність робочих характеристик заводським нормам, а також надамо рекомендації щодо його подальшого експлуатування.

 

 4. Реновація.

Фахівці компанії «Дозуючі технології», за необхідності, зможуть відремонтувати Ваше дозуюче обладнання, використовуючи як нові запчастини, а також компоненти Вашого несправного технічного пристрою (в режимі найсуворішої економії на підприємстві, зробимо з двох неробочих насосів один робочий). На всі роботи по ремонту та реновації компанія «Дозуючі технології» надає гарантію. Це істотно знизить витрати на придбання нових технічних пристроїв та допоможе довше та ефективніше використовувати наявне дозуюче обладнання.

 

 5. Списання.

В процесі діагностики, ми підкажемо, яке дозуюче обладнання не підлягає ремонту, а що можна привести в робочий стан та успішно експлуатувати далі. Якщо дозуюче обладнання виробило свій ресурс, ми надамо необхідні документи для списання, а також запропонуємо оптимальну заміну пристроям, що вийшли з ладу.

 

На кожному етапі співпраці з клієнтами ми несемо відповідальність за прийняті нами рішення та дії. Практика дає можливість стверджувати, що ми здатні впоратися з завданням будь-якої складності, поставленим перед нами замовником.

 

Крім перерахованих вище переваг, «Дозуючі технології» пропонує гнучку цінову політику, можливість постачання на вимогу специфічне дозуюче обладнання, а також шеф-монтаж та пусконаладку за додатковим договором.

НОВИНИ КОМПАНІЇ

НАШІ ПАРТНЕРИ