Розширення асортименту

Наше підприємство ТОВ «Дозуючі технології» (Doznasos) йде вперед для того, щоб стати краще, надійніше, зручніше для свого клієнта. З цією метою ми провели роботу по розширенню асортименту. Тепер ми готові запропонувати Вам, нашим клієнтам, новий продукт, а от же – нові можливості.

Кінець листопада – початок грудня 2018 року представники нашої компанії відвідали Італію – країну, яка лідирує на Європейському ринку у виробництві насосного обладнання з гармонійним співвідношенням ціна-якість. Ми побували в провінції Ровіго, область Венеції на каналі Бьянка, між гирлами річок По і Адідже. Місто Адрія. Маленьке чудове містечко.

Тут, близько 40 років тому, зародилося і продовжує розвиватися виробництво компанії M Pumps

OOO “Дозуючі технології” (Doznasos) і DOO “M Pumps Industry” уклали договір про співпрацю. Тепер ми є офіційними дистриб’юторами компанії M Pumps Industry та можемо запропонувати ринку України відцентрові насоси з магнітною муфтою. Вже зараз насоси з магнітною муфтою є на складі ТОВ «Дозуючі технології» (Doznasos).

Сфера застосування даного виду продукції дуже широка, так як це насоси, в яких розділено гідравлічну та електричну частини.

Якщо у вас на виробництві є необхідність перекачувати хімічні речовин, виток яких недопустимий ні за яких обставин – то це продукт для Вас !!!

 

Принцип роботи такий:

Проточна частина насоса складається з робочого колеса і внутрішнього магніту, встановленого на другорядному валу, підтримується втулкою і герметично закривається захисною оболонкою (стаканом рис.1) без використання механічного ущільнення. Зовнішній магніт починає обертатися при запуску двигуна. Його магнітне поле діє на внутрішній магніт, в свою чергу починає обертати робоче колесо з такою ж швидкістю, з якою обертається зовнішній магніт, таким чином витісняючи рідину з робочої камери.

Рис.1.

Насос гарантує експлуатаційну безпеку для обслуговуючого персоналу і навколишнього середовища, що є критично важливим при перекачуванні небезпечних, корозійних або дорогих хімікатів.

  1. Відсутність ущільнення гарантує експлуатаційну безпеку для операторів і навколишнього середовища, особливо в разі перекачування небезпечної, корозійної або дорогої хімічної рідини;
  2. Експлуатація та обслуговування хімічного насоса з магнітною муфтою набагато простіше і дешевше, ніж насоса з механічним ущільненням;
  3. Здатність працювати з рідинами з високим вмістом газу, в яких більшість механічних ущільнень вийде з ладу через погане змащування та охолодження.

Ознайомитися з модельним рядом та глибше дізнатися про сфери застосування цих насосів, Ви можете у розділі Насоси з магнітною муфтою.

Залишити відповідь