ОДНОСТУПІНЧАТІ ПОВІТРОДУВКИ

Одноступенева повітродувка

Одноступенева повітродувка має найпростішу конструкцію. Компресорний вузол цих моделей складається з одного робочого колеса та однієї робочої поверхні. Пристрої даної конструкції створюють порівняно невеликий напір – до 400 мбар, через що отримали іншу поширену назву – компресор низького тиску.

Одноступенева повітродувка може використовуватися в багатьох технологічних процесах, таких як аерація води, транспортування газів, вентиляція, аерація стічних вод, кондиціювання, спалювання повітря, в якості пилосмоку …

Компресор низького тиску представлений такими моделями:

SEKO BL020 – продуктивність до 54 м куб / г,

SEKO BL030 – продуктивність до 84 м куб / г,

SEKO BL040 – продуктивність до 150 м куб / г,

SEKO BL050 – продуктивність до 212 м куб / г,

SEKO BL060 – продуктивність до 300 м куб / г,

SEKO BL080 – продуктивність до 518 м куб / г.

Одноступеневий компресор низького тиску легкий та компактний. Легкість досягається шляхом застосування алюмінієвих сплавів при виготовленні корпусу повітродувки. Двигун прикріплений безпосередньо до корпусу та єднає конструкцію в одне ціле.

За запитом, в залежності від технологічних потреб компресор низького тиску може бути анодований або виготовлений з нержавіючої сталі.

При необхідності регулювання продуктивності, компресор низького тиску підключають через частотний перетворювач, який методом зміни частоти напруги живлення впливає на швидкість обертання асинхронного двигуна повітродувки. Цей процес може бути автоматизований. Наприклад, якщо на вхід частотного перетворювача буде підключений вихід пристрою що вимірює температуру навколишнього середовища, компресор низького тиску кондиціонуючого пристрою буде працювати з різною продуктивністю, в залежності від температури.

 

Купити одноступеневий компресор низького тиску можна звернувшись в ТОВ “Дозуючі технології”, що є офіційним дистриб’ютором продукції компанії Seko S.p.A.

X

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Одноступенева повітродувка Одноступенева повітродувка має найпростішу конструкцію. Компресорний вузол цих моделей складається з одного робочого колеса та однієї робочої поверхні. Пристрої даної конструкції створюють порівняно невеликий напір – до 400 мбар, через що отримали іншу […]