ДВОСТУПІНЧАТІ ПОВІТРОДУВКИ

Двоступеневі вихрові повітродувки

Двоступеневі вихрові повітродувки забезпечують більш високий тиск або розрядження ніж одноступеневі. У цих пристроях стиснення середовища з входу на вихід проходить не за один, а за два повних оберти ротора електродвигуна.

Двоступеневі компресори можуть мати одне робоче колесо з двома рядами лопатей розділених перегородкою в тороїдальній камері або два робочих колеса з одним рядом лопатей розташованих в окремих камерах. Стиснене повітря з виходу першого ступеня подається на вхід другого ступеня, за рахунок чого практично вдвічі зростає тиск.

В середньому двоступеневі вихрові повітродувки з одним робочим колесом розвивають тиск до 750 мілібарів при витраті до 500 м3 / г, а з двома робочими колесами створюють тиск до 650 мілібарів при продуктивності до 1000 м3 / г.

X

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Двоступеневі вихрові повітродувки Двоступеневі вихрові повітродувки забезпечують більш високий тиск або розрядження ніж одноступеневі. У цих пристроях стиснення середовища з входу на вихід проходить не за один, а за два повних оберти ротора електродвигуна. Двоступеневі […]