M PUMPS VP НАСОСИ ПЛАСТИНЧАСТІ (ЛОПАСТЕВІ) З МАГНІТНОЮ МУФТОЮ

M PUMPS VP

Насоси серії VP – це горизонтальні шиберні (лопатеві) насоси об’ємної дії. Корпус насоса є цілісною конструкцією, виготовлену з потовщеного PP і PVDF для забезпечення гарної механічної стійкості та тривалого терміну експлуатації. Епоксидна ґрунтовка та поліакрилова емаль на водній основі використовуються в покритті корпусу для забезпечення кращої стійкості та екологічної безпеки. Система ущільнень з EPDM, VITON®, FEP, GYLON® запобігає протікання рідин у навколишнє середовище. Задня оболонка виготовлена ​​з термопластичних матеріалів, таких як PP GFR або PVDF CFR з нульовими магнітними втратами. Проточна частина корпусу насоса доступна з різними сполуками: BSP або NPT. Модельний ряд насосів M Pumps VP складається з 14 типорозмірів.

Експлуатаційні характеристики:

  • Подача до 3 м куб / г;
  • Напір до 5 барів;
  • Максимальна в’язкість до 10 000 сантипуаз;
  • Діапазон температур: від -30 °C до +90 °C;
  • Потужність двигуна від 0,25 кВт до 2,2 кВт;
  • Доступно в ATEX II – / 3G cbk II C T5;
  • Напрямок обертання: проти годинникової стрілки, див. на корпусі насоса.

Галузь застосування.
Насоси серії VP відповідають вимогам, що висуваються до обладнання в наступних областях:
Хімічна, фармацевтична, целюлозна та харчова промисловість, системи відбору проб у нафтохімічній промисловості, у контурах терморегуляції, системах охолодження, перекачування агресивних, сильно корозійних рідин, машинобудування та будівництво. Доцільне використання насосів M Pumps VP у всіх галузях промисловості, де необхідно гарантувати відсутність протікання і низькі експлуатаційні витрати при постійній роботі обладнання.

ТОВ “Дозуючі технології” є офіційним дилером M Pumps в Україні, що дозволяє нашим клієнтам шиберний (лопатевий) насос з магнітною муфтою VP купити з гарантією заводу виробника.

X

Модельный ряд

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Q-H характеристики VP

фото характеристики m pumps vp 950 rpmфото характеристики m pumps vp 1150 rpmфото характеристики m pumps vp 1450 rpmфото характеристики m pumps vp 1750 rpm

Габаритные размеры

фото габаритные размеры m pumps vpкартинка габариты m pumps vp

Артикул VP

фото кодировка m pumps vp