M PUMPS T MAG-P НАСОСИ ВИХРОВІ З МАГНІТНОЮ МУФТОЮ

M PUMPS T MAG-P

Насоси вихрові T MAG-P використовуються в тому випадку, якщо необхідно забезпечити великий тиск при відносно невеликій витраті. Сама конструкція гранично проста, основною відмінністю насосів з магнітною муфтою M Pumps T MAG-P від відцентрових і відкрито-вихрових, є профіль робочого колеса та спосіб подачі рідини в проточну частину насоса. Завдяки потоку, що утворюється на периферії лопатей робочого колеса та подачі рідини в корпус проточної частини по дотичній, досягається високий тиск рідини на виході.
Вихрові насоси з магнітною муфтою, це найкраще рішення для хімічної та фармацевтичної промисловості. Широкий асортимент насосів T MAG-P охоплює різні характеристики. Простота конструкції в парі з товщиною матеріалу гарантує тривалий термін служби та захист від хімічної корозії.

Експлуатаційні характеристики:

  • Подача до 13 м куб / г;
  • Напір до 53 м;
  • Максимальна в’язкість: 200 сантипуаз;
  • Діапазон температур: від -30 °C до +90 °C;
  • Потужність двигуна від 0,18 до 9,2 кВт;
  • Доступні в ATEX II – / 3G cbk II C T5.

Епоксидна ґрунтовка та поліакрилова емаль на водній основі використовуються для забезпечення кращої стійкості й екологічної безпеки. Корпус вихрового насоса з магнітною муфтою M Pumps T MAG-P виготовлений методом лиття під тиском з матеріалів GFR PP і CFR PVDF й не має зварних або паяних з’єднань.
Система ущільнень з EPDM і VITON® запобігає витоку рідини в навколишнє середовище
Задня частина корпусу зроблена з термопластичних матеріалів GFR PP або CFR PVDF з нульовими втратами намагнічування
Заземлення гарантує магнітне балансування задля попередження зносу підшипників та нагрівання елементів.
Матеріали вала / підшипників доступні у двох різних конфігураціях PTFEC – ALLUMINA 99,7% (стандарт) та Вуглець – ALLUMINA 99,7%

ТОВ “Дозуючі технології” є офіційним дилером M Pumps в Україні, що дозволяє нашим клієнтам вихровий насос з магнітною муфтою T MAG-P купити з гарантією заводу виробника.

X

Модельный ряд

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Q-H характеристики T MAG-P

кривая t-mag-p-32

кривая t-mag-p-52

кривая t-mag-p-72

кривая t-mag-p-92

кривая t-mag-p-122

Артикул T MAG-P

артикул t-mag-p