M PUMPS CV MAG-P НАСОСИ НАПІВЗАГЛИБНІ З МАГНІТНОЮ МУФТОЮ

MPUMPS CV MAG-P

Поділ камери для рідини / атмосфери за допомогою ізолювального кожуха є найкращим рішенням для перекачування агресивних хімічних речовин й високочистих рідин. Широкий асортимент насосів MPumps CV MAG-P охоплює різні характеристики. Міцна конструкція в поєднанні з великою товщиною стінки занурюваної частини гарантує довгий термін служби насосів без хімічної корозії.
Конструкція та експлуатаційні характеристики насоса MPumps CV MAG-P:

  • Витрата до 140 м куб / г;
  • Напір до 44 м вод стовпа ;
  • Максимальна в’язкість: 200 сантипуаз;
  • Діапазон температур: від -30 °C до +90 °C;
  • Потужність двигуна від 1,5 до 18,5 кВт;
  • Довжина занурювальної частини до 7 м.

Корпус насоса MPumps CV MAG-P складається зі збірних модулів загальною довжиною до 7 м з полімерів PP і PVDF та внутрішніх модулів зі сталі, що гарантує відмінну механічну й хімічну стійкість конструкції. Система ущільнень з EPDM або VITON® запобігає протікання рідин в навколишнє середовище.

Епоксидна ґрунтовка та поліакрилова емаль на водній основі використовуються для забезпечення кращої стійкості та екологічної безпеки. Спеціальні гвинти з PVDF FCR використовуються для внутрішніх частин, які перебувають в контакті з рідиною. Стовщена опорна плита з термопластичного матеріалу запобігає будь-яку можливу корозію двигуна.

Заземлення гарантує магнітне балансування, для попередження зносу підшипників та нагрівання елементів.
Матеріали вала / підшипників доступні у двох різних конфігураціях PTFEC – ALLUMINA 99,7% (стандарт) та Вуглець – ALLUMINA 99,7%

ТОВ “Дозуючі технології” є офіційним дилером MPumps в Україні, що дозволяє нашим клієнтам купити насос з магнітною муфтою CV MAG-P з гарантією заводу виробника.

X

Модельный ряд

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Q-H характеристики CV MAG-P

фото qh m pumps cv mag p
фото curve m pumps cv mag p

Габариты модулей CV MAG-P

фото razmery' m pumps cv mag p