SEKO KOMPACT

Насоси Seko Kompact

Серія дозувальних насосів Seko Kompact це лінійка простих та компактних дозаторів, керованих мікропроцесором. У лінійці Kompact присутні як аналогові, так і цифрові моделі з можливістю ручного та автоматичного керування роботою дозувального насоса.

Корпус дозувального насоса Seko Kompact має ступінь вологозахисту IP65, що забезпечує надійну експлуатацію навіть при попаданні на корпус бризок води або агресивних хімічних речовин. Панель управління дозувальних насосів максимально спрощена, але водночас дозволяє легко програмувати пристрій та стежити за його роботою.

На всіх моделях дозаторів серії Kompact на панелі керування є світлодіод, який зображає стан роботи дозатора відповідно до обраного режиму дозування: фіксованого (С) або пропорційного (P).При постійному режимі роботи зелений світлодіод вмикається з кожним проведеним ходом (уприскуванням). Миготливий зелений індикатор вмикається, коли ручка потенціометра встановлена на 0. Червоний світлодіод загоряється при включенні сигналізації датчика нижнього рівня реагенту.

У пропорційному режимі постійний помаранчевий світлодіод вимикається з кожним проведеним уприскуванням. Помаранчевий миготливий індикатор відповідає установці ручки потенціометра на 0.

фото seko dpt 200

Цифровий дозатор Seko DPT 200

Дозатор оснащений ручним клапаном зливу реагенту. У комплект постачання входить всмоктувальний клапан-фільтр та інжекційні клапан, забірний та напірний шланги для обв’язки. Дозувальні насоси Seko Kompact можна кріпити на стіні або встановлювати на горизонтальній поверхні за допомогою монтажної фурнітури, яка входить в комплект.

X

Модельный ряд

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Тиск, барПотік, л/часВихід,
см3/імпульс
Ø підключенняе
вхід/вихід
Макс.частота/хвилинуПотужність, Вт
200 850,524х6 – 4х612014
1030,31

ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ

A 230Vac 50Hz (тільки AMS)
N 100÷240Vac 50/60Hz
O 24 Vac/Vdc

МАТЕРІАЛ ЗМОЧУВАЛЬНИХ ПОВЕРХОНЬ

Головка/з`єднання
КлапаниУщільненняМембрана
PPVDF-TCeramicFPMPTFE
APVDF-TCeramicEPDMPTFE
CPVDFCeramicFPM/EPDMPTFE

УЩІЛЬНЕННЯ

0FPM
1EPDM

ОПЦІЇ

000Стандарт

ГАБАРИТНІ РОЗМІРЫ

Комплект постачання: PVC всмоктувальна трубка 4 м, РЕ напірна трубка, PVDF забірний фильтр з зворотнім клапаном, PVDF інжекційний клапан.

СХЕМИ ВСТАНОВЛЕННЯ ТА МОНТАЖУ