SEKO INVIKTA

Насоси Seko Invikta

Seko Invikta – серія соленоїдних дозувальних насосів на базі мікропроцесорної технології. На даний момент Invikta може вважатися базовою лінійкою дозувальних насосів Seko, зберігаючи при цьому надійність, якісну конструкцію та матеріали, а також широку сферу застосування, наприклад в таких сферах як плавальні басейни, авто мийки, градирні, вежі охолодження, системи зворотного осмосу, тощо.

Як і у всіх інших серіях соленоїдних дозаторах, в насосах Seko Invikta використовуються високоякісні полімерні матеріали. Насосна частина (головка) виконана з PVDF / PVDF-T, кулькові клапани виготовляються з кераміки, що забезпечує широку хімічну сумісність з більшістю агресивних рідин.

Мембрана насоса виготовляється з PTFE (тефлон), що характеризується відмінними механічними характеристиками, нейтральними стосовно до дозувального середовища, що робить можливим його використання в різних галузях промисловості та господарства. Фахівці компанії Секо настільки впевнені в якості виготовленого ними устаткування, що надають гарантію на мембрану терміном 5 років.

Простота конструкції дозатора забезпечує швидку заміну елементів конструкції при необхідності, що робить пристрої зручними в обслуговуванні та експлуатації.

Корпус насосів Seko Invikta виготовлений з PP (поліпропілен) зі ступенем вологозахисту IP65 від бризок води та агресивних рідин.

Регулювання продуктивності здійснюється за допомогою потенціометричної ручки у діапазоні від 0 до 100% від максимальної продуктивності. Насоси Seko Invikta оснащені мінімумом необхідних функцій для ефективної експлуатації, включаючи LED індикатори статусу роботи дозаторів, та при необхідності може бути доповнений клемою для підключення датчика нижнього рівня реагенту. У режимі дозування LED індикатор буде блимати, при зупинці дозатора частота індикатора знижується, при активації датчика нижнього рівня навпаки, стає більш інтенсивною.

Дозатор Seko Invikta KCS

Дозатор Seko invikta може монтуватися як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній, а завдяки мінімальним габаритним розмірам, легко вбудовується в шафу управління або щиток. Насос постачається в комплектації, в яку входить:

  • Дозувальний насос;
  • забірний клапан-фільтр;
  • інжекційний клапан;
  • монтажний комплект;
  • трубки для підключення по 2 м;
  • інструкція з експлуатації.

Насоси Seko Invikta максимально прості, уніфіковані, легкі в управлінні та експлуатації. Вони можуть бути застосовні практично в будь-якому технологічному процесі, де потрібно дозування рідини в потік.

X

Модельный ряд

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

 

Давление, барПоток, л/часВыход,
см3/импульс
Ø подключение
вход/выход
Макс.частота/минуту
62010,20,174х6 – 4х620
63070,60,10100
631250,76110
632720,33100
633550,52160

ЭЛЕКТРОПИТАНИЕ

A 230 Vac 50 Hz
O24 Vac 50-60 Hz

МАТЕРИАЛ СМАЧИВАЕМЫХ ПОВЕРХНОСТЕЙ

Головка/соединения Клапаны Уплотнения Мембрана
VFPVDF-TCeramicFPMPTFE
VEPVDF-TCeramicEPDMPTFE
CF*PVDF-TCeramicFPMPTFE
CE*PVDF-TCeramicEPDMPTFE
HFPVDFCeramicFPMPTFE

*для автомоек

KIT КОМПЛЕКТ

KKOMPACT стандарт
D Моющее средство
RЖидкость для промывки
SТолько инжекционный клапан 
WВодоподготовка/водоочистка (только для HF)

ОПЦИИ

00Стандарт