Обладнання автомийок

Oбладнання автомийок

При підборі обладнання дозування реагентів і мийних засобів власники автомийок витрачають багато зусиль на розробку проектів, де буде збалансовані технічні вимоги з витратами на будівництво і експлуатацію. Ми пропонуємо обладнання для автомийок у вигляді готових рішень від Seko, вони легкі в установці, прості в експлуатації, безпечні в обслуговуванні. Наше обладнання для автомийок це ручні системи, дозатори для автомийок, системи розпилення на один, на два продукти, системи розпилення сильних кислот, пінні гармати та іншe.

Пропонуємо серію обладнання для автомийок серії Pro: Pro-Max C, ProPulv, ProNet, ProDual, ProAcid, ProFoam, ProMulticlean. Це обладнання для автомийок від Seko призначене як для професійного автомобільного сектора, так і домашньої експлуатації. Універсальний дизайн, простота обслуговування дозволяють застосовувати це обладнання не тільки автомийними станціями, а також іншими сферами, де є потреба в змішуванні хімічних речовин, їх розпилення. Розглянемо більш детально обладнання для автомийок від Seko:

  1. Pro-Max C. Точне розбавлення натисканням кнопки. Нова технологія дозування дозволяє обмежувати потік, максимізувати продуктивність навіть за умови більш низького тиску в водопроводі. Це обладнання для автомийок від Seko має унікальні функції і інтуїтивно зрозуміле управління. Доступно до замовлення версії зі змішуванням одного реагенту, точні швидкості розведення можна вибирати із запропонованого спектру. Система ProMax C оснащена магнітним активуючим клапаном електромагнітного типу, корпус має захист від взлому і механізм активації, комплект складається з 4 клапанів для вибору ущільнень, це дає можливість дозувати широкий спектр хімічних речовин. Дане обладнання для автомийок оснащене автоматичною системою активації Вентурі, що не вимагає створення протитиску.
  2.  ProPulv. Автомобільна спрей-система. Цей пристрій дає можливість розпилювати один продукт. Це може бути шампунь, або миючий засіб. Обладнання для автомийок ProPulv від Seko оснащено пристроєм запобігання зворотного потоку. Розроблялося це устаткування для можливого використання харчовою промисловістю (дотримані всі вимоги HACCP). Для мобільності ProPulv може бути зібраний на візку. З комплектацією цього обладнання для автомийок від Seko ви можете ознайомитися нижче в описах модельного ряду.
  3. ProNet. Автомобільна система ополіскування. Це обладнання для автомийок спеціалізоване на розпиленні обполіскуючих засобів в кількості одного продукту. Система економічно вигідна в експлуатації, так як вона оптимізує витрати води і хімічних речовин, тим скорочує обсяги стічних вод. ProNet Seko не вимагає додаткового енергетичного живлення (електрики, стиснутого повітря), підключення здійснюється безпосередньо до водопроводу. Обладнання для автомийок від Seko дуже просте в технічному обслуговуванні, воно дозволяє легко замінювати витратні матеріали без використання інструментів. Для зручності система ProNet може бути зібрана на візку. З технічною інформацією цього обладнання для автомийок можна ознайомитися нижче.
  4. ProDual. Автомобільна комбінована система розпилення і ополіскування. ProDual для автомийок дає можливість розпилювати подвійний продукт: миючий засіб, або миючий шампунь плюс ополіскувач. Це обладнання для автомийок використовує раціональну кількість води, а також хімічних речовин, знижує експлуатаційні витрати. Для зручності експлуатації систему ProDual від Seko можна зібрати на візку, забезпечивши мобільність зі збереженням всіх заявлених функцій. Дане обладнання для автомийок не вимагає додаткового електричного або пневматичного живлення, так як підключається безпосередньо до існуючої системи водопроводу. Заміна витратних матеріалів не вимагає спеціальних інструментів, спецпідготовки, що робить це обладнання для автомийок легким в технічному обслуговуванні.
  5. ProAcid. Автомобільна система розпилення сильних кислотних, лужних хімікатів. Дане обладнання було спеціально розроблено для сфер, де необхідно змішувати, розпилювати агресивні хімічні речовини або кислотні добавки. З цього ProAcid від Seko ідеально підходить для такої сфери як автомийки. Ця система добре справляється з технічним обслуговуванням автомобіля, очищенням таких особливо забруднених частин автомобіля як моторні відсіки, колісні диски. Проточні частини цього обладнання для автомийок виготовляються з найбільш хімічно стійкого матеріалу PVDF, насадки на шланги з ПВХ, самі шланги мають потрійний шар один з яких посилено, виготовлені з високоякісного промислового матеріалу. ProAcid від Seko не потребує додаткового електричного або пневматичного живлення, вона підключається до існуючого водопроводу. Витратні матеріали, такі як клапани, форсунки легко замінюються без використання інструментів.
  6. ProFoam. Система сухої піни для поверхонь, що важко миються. Це обладнання для автомийок було розроблено з метою полегшення обробки вертикальних і важкодоступних поверхонь. Ефект глибокого очищення, дезінфекції досягається тривалим контактом густої піни на поверхні. Обладнання для автомийок ProFoam від Seko забезпечує постійне, автоматичне змішування хімічної речовини з водою, генеруючи кремоподібну піну. Щільна піна зменшує витрату води, відповідно, кількість стічних вод, забезпечуючи економічну вигідність використання цього обладнання для автомийок. ProFoam виготовлена з урахуванням вимог HACCP, що дає можливість використовувати її харчовою промисловістю для обробки робочих поверхонь. Експлуатаційні характеристики описані таблицею технічних характеристик.
  7. ProMulticlean. Система мокрої піни. Це обладнання для автомийок розраховане на глибоке очищення спецавтомобілів, які перевозять продукти харчування, худобу, заморожені або охолоджені товари. Матеріал виконання шлангів відповідає вимогам харчової промисловості. ProMulticlean від Seko – це система генерації хімічної, сухої піни, здатної якісно відчистити і глибоко продезінфікувати потрібну поверхню автомобіля. ProMulticlean дає можливість використовувати два хімікати одночасно. Це обладнання для автомийок має такі переваги: генерація якісної, сухої піни; оптимальний час контакту піни на поверхні; раціональне використання води. З технічними характеристиками можна ознайомитися нижче.
  8. Foam Cannon SS. Професійний Canon. Гармата SEKO Foam – це мобільна система, працює під тиском. Вода перемішується з хімічною речовиною, створюючи густу піну, здатну очистити будь-яку поверхню, що важко відмивається і продезінфікувати її. Foam Cannon SS від SEKO працює від стисненого повітря. Більш детальну інформацію можна отримати звернувшись до таблиці технічних характеристик нижче по тексту.
Категорія:
X

Модельный ряд

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Oбладнання автомийок При підборі обладнання дозування реагентів і мийних засобів власники автомийок витрачають багато зусиль на розробку проектів, де буде збалансовані технічні вимоги з витратами на будівництво і експлуатацію. Ми пропонуємо обладнання для автомийок у […]